• XIV Liceum Ogólnokształcące
  XIV Liceum Ogólnokształcące
 • to wyjątkowa szkoła
  to wyjątkowa szkoła
 • dla lubiących wyzwania
  dla lubiących wyzwania
 • przygodę
  przygodę
 • oraz działania artystyczne
  oraz działania artystyczne

Konkurs plastyczny pt. “Osobliwości Hiszpanii”, do udziału w którym zaprosiliśmy uczniów szkół podstawowych z Siemianowic Śląskich, został rozstrzygnięty 7 czerwca 2019 r.

Nasze liceum odwiedzili laureaci konkursu i ich koledzy wraz z opiekunami ze Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Szkoły Podstawowej nr 20 im. Podczas spotkania nasi młodsi koledzy mieli okazję wysłuchać wykładu na temat najważniejszych bohaterów literatury hiszpańskiej i zapoznać się z ofertą dydaktyczną naszej szkoły. Mamy nadzieję, że nagrody, które otrzymali, były dla nich miłą niespodzianką.

Back to top