• .
  .
 • .
  .
 • SUCHAR to
  SUCHAR to
 • nauka
  nauka
 • wyzwania
  wyzwania

Na czym to polega : w wybrane 2 dni ferii zimowych spotykamy się tylko i wyłącznie z osobami chętnymi na strzelnicy, aby postrzelać (w tym roku może to być środa).

Kto może uczestniczyć: w przedsięwzięciu mogą brać udział oprócz naszych uczniów, także rodziny i znajomi (rodzice, rodzeństwo i inni).

Jak to działa: w dni wcześniej ustalone (1 dzień w 1 tygodniu ferii i 1 dzień w 2 tygodniu ferii) spotykamy się na strzelnicy od 10.00 do popołudnia zależnie od liczby uczestników zapisanych.

Z czego można strzelać: Pistolety: (Glock 26, H&K USP Compakt, TT33), Pistolety maszynowe: ( Rak Skorpion i UZI), Strzelby gładkolufowe: (Mossberg 500 i Uzkon).

Jak się zapisać i dowiedzieć więcej: Każdy chętny powinien zgłosić się do mnie osobiście nie później niż do czwartku 25.01.2024 r. (wtorek od 3 do 7 lekcji, środa od 08.00 do około 15.30, w czwartek od 07.00 do 10.30).

Ważne: Aby zapisać się na strzelanie trzeba przy zgłoszeniu wpłacić wpisowe 25 PLN/ osoba, które posłuży na zarezerwowanie strzelnicy i będzie niejako gwarantowało nasze wspólne zobowiązanie, z Waszej strony udziału w strzelaniu z mojej zorganizowanie tego strzelania. (po realizacji strzelania wpisowe zostanie rozliczone w opłacie za strzelanie. Jeśli ktoś nie skorzysta ze strzelania wpisowe posłuży do uregulowania należności za strzelnicę - jej wypożyczenie/rezerwację).

 

Pozostałe informacje w kontakcie osobistym przy zapisywaniu. Szczegóły dotyczące strzelania jak w ubiegłym roku w wiadomościach do osób zainteresowanych.

Krzysztof Piechaczek 

Back to top