• XIV Liceum Ogólnokształcące
  XIV Liceum Ogólnokształcące
 • to wyjątkowa szkoła
  to wyjątkowa szkoła
 • dla lubiących wyzwania
  dla lubiących wyzwania
 • przygodę
  przygodę
 • oraz działania artystyczne
  oraz działania artystyczne

Jak co roku Uniwersytet Śląski Maturzystów zapraszamy na intensywne powtórki maturalne z 7 przedmiotów: języka polskiego (poziom podstawowy i rozszerzony), matematyki (poziom podstawowy i rozszerzony), biologii, chemii, geografii, historii i wiedzy o społeczeństwie.

Naszymi prowadzącymi są wykładowcy Uniwersytetu Śląskiego, doktoranci i doświadczeni nauczyciele.  Pełen kurs z wybranego przedmiotu to 30 godzin zegarowych zajęć. Spotkania online w niewielkich grupach odbywają się raz w tygodniu i trwają 2,5 godziny zegarowej (w wygodnych godzinach popołudniowych). Kursy startują w lutym i będą trwać do końca kwietnia.

Obecnie proponujemy naszym kursantom zajęcia w nowoczesnej, ale też koniecznej w pandemicznych realiach, formie online. Spotkania przeprowadzane na Skype’ie i Zoomie, testy wiedzy w aplikacjach, materiały udostępniane na wirtualnych tablicach, facebookowe zamknięte grupy dla kursantów – to nasze narzędzia pracy, które pozwalają nie tylko zadbać o bezpieczeństwo zdrowotne, ale także znieść ograniczenia odległościowe. Zapraszamy chętnych z całej Polski.

 

Nasze kursy wyróżnia nie tylko nowoczesne podejście do dydaktyki i edukacji, ale także wysoka skuteczność – nasi absolwenci osiągają wyniki znacznie przewyższające średnią punktację w kraju (od kilkunastu do kilkudziesięciu punktów procentowych) i dostają się na wymarzone kierunki studiów!

 

E-mail kontaktowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Facebook: @UniwersytetSlaskiMaturzystow 

Strona internetowa: www.maturzysta.us.edu.pl

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Back to top