• XIV Liceum Ogólnokształcące
  XIV Liceum Ogólnokształcące
 • to wyjątkowa szkoła
  to wyjątkowa szkoła
 • dla lubiących wyzwania
  dla lubiących wyzwania
 • przygodę
  przygodę
 • oraz działania artystyczne
  oraz działania artystyczne

Zgodnie  z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, od poniedziałku (19 października) w naszej placówce  zostaje wprowadzone nauczanie hybrydowe, którego celem jest ograniczenie liczby uczniów przebywających jednocześnie w szkole.

Mniejsza ilość osób  ograniczy ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa. Nauka hybrydowa to połączenie stacjonarnego  trybu nauczania  i lekcji zdalnych. Zajęcia stacjonarne  odbywać  się będą na zmianę  z zajęciami  zdalnymi, czyli tydzień  zajęć zdalnych dla całej klasy, tydzień stacjonarny.

Od 19 -23. 10. 2020r.

na nauczanie zdalne przechodzą klasy: IA, IC,IIb, IIB, IIIc, IIId

uczą się stacjonarnie, w szkole klasy :IB,IIa, IIA, IIc,IIIa, IIIb

Po tygodniu następuje zmiana i klasy uczące się  w systemie zdalnym przychodzą do szkoły, a klasy które uczyły się stacjonarnie przechodzą  na system zdalny. Działania te potrwają do odwołania. Wszystkie zajęcia  odbywać się będą zgodnie z obowiązującym planem lekcji. Uczniowie zobowiązani są do  założenia sobie konta na platformie Microsoft Teams  (wejście na platformę-w zakładce uczniowie- plan lekcji) oraz uczestniczenia  w lekcjach zdalnych wg dotychczasowego planu lekcji. Informacja dotycąca logowania została wysłana na konto każdego ucznia w dzienniku elektronicznym. Na wszystkich zajęciach będzie sprawdzana obecność.

Back to top