• XIV Liceum Ogólnokształcące
  XIV Liceum Ogólnokształcące
 • to wyjątkowa szkoła
  to wyjątkowa szkoła
 • dla lubiących wyzwania
  dla lubiących wyzwania
 • przygodę
  przygodę
 • oraz działania artystyczne
  oraz działania artystyczne

KONKURS PLASTYCZNY O ŚLĄSKU

Zapraszamy klasy pierwsze do udziału w Konkursie Plastycznym pt. „Śląsk – moje miejsce na Ziemi”!

1.      Aby wziąć udział w konkursie, przygotuj plakat w formacie nie mniejszym niż A3 (42 cm x 29,7 cm), prezentując nasz region jako interesujące miejsce, warte odwiedzenia.

2.      Przedstaw na nim to, co kojarzy Ci się ze współczesnym Śląskiem i śląskością. Zachęć odbiorców Twojej pracy plastycznej do poznania naszego regionu, ukazując jego pozytywne strony.

3.      Plakat wykonać możesz dowolną techniką (malowanie, rysowanie, szkicowanie, wyklejanki, kolaż, itp.).

4.      Do 1 czerwca 2020 r. wyślij zdjęcie wykonanej pracy Pani Gryglaszewskiej (klasa 1B), Panu Ceglarkowi (klasa 1b) lub Pani Małysz (klasy: 1a, 1A i 1c). Pamiętaj, aby po zakończeniu kwarantanny dostarczyć plakat do szkoły – najciekawsze prace wyeksponowane zostaną w gablocie poświęconej edukacji regionalnej na korytarzu liceum.

Najciekawsze prace nagrodzimy upominkami!

 

Zdjęcia prac można przesyłać na podane poniżej adresy mailowe:

Anna Gryglaszewska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dawid Ceglarek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Beata Małysz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Back to top