• XIV Liceum Ogólnokształcące
    XIV Liceum Ogólnokształcące
  • to wyjątkowa szkoła
    to wyjątkowa szkoła
  • dla lubiących wyzwania
    dla lubiących wyzwania
  • przygodę
    przygodę
  • oraz działania artystyczne
    oraz działania artystyczne

Harmonogram konsultacji 

dla maturzystów - od 25.05.2020 do 05.06.2020

dla uczniów klas I i II - od 01.06.2020 do 25.06.2020 włącznie

UWAGA ZMIANY!

W zwiazku z egzaminami maturalnymi nie odbędą sie następujące konsultacje:

15.06. z panią Gryglaszewską

16.06. z panią Małysz

18.06.z panią Mirowską

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Nauczany przedmiot

Dni i godziny konsultacji

Numer sali

1.

Andrzej Adamczyk

Wychowanie fizyczne

środa

10.30-12.30

4

2.

Dawid Ceglarek

Geografia

piątek

08.00-10.00

5

3.

Krzysztof Cymerys

Fizyka

piątek

08.00-10.00

1

4.

Marcin Ditrich

Religia

czwartek

09.00-11.00

4

5.

Jadwiga Dobrzycka

Matematyka

wtorek

10.30-12.30

5

6.

Martyna Dymon

Język polski

czwartek

10.30-12.30

1

7.

Magdalena Ginalska

Język angielski

środa

10.30-12.30

1

8.

Anna Gryglaszewska

Język hiszpański

poniedziałek

08.00-10.00

5

9.

Sylwester Grzanka

Geografia

piątek

10.30-12.30

5

10.

Benita Handler

Biologia

czwartek

08.00-10.00

5

11.

Beata Kapska

Wiedza o społeczeństwie

poniedziałek

09.00-11.00

4

12.

Anna Kisielewska

Język polski

poniedziałek

08.00-10.00

1

13.

Justyna Kluz-Machlik

Język angielski

środa

08.00-10.00

1

14.

Marek Kubocz

Podstawy przedsiębiorczości

wtorek

08.00-10.00

5

15.

Katarzyna Kurek

Język niemiecki

środa

10.30-12.30

5

16.

Joanna Leduchowska

Chemia

 

wtorek

08.00-10.00

1

17.

Ewa Maczuga-Szczerbowska

Wychowanie fizyczne

piątek

09.00-11.00

6

18.

Beata Małysz

Plastyka

Wiedza o kulturze

Zajęcia artystyczne

piątek

09.00-11.00

6-czytelnia

19.

Adam Meyer

Religia

piątek

09.00-11.00

4

20.

Marta Mieńciuk

Historia

czwartek

08.00-10.00

1

21.

Magdalena Mirowska

Matematyka

czwartek

09.00-11.00

6

22.

Szymon Niedźwiedzki

Wiedza o społeczeństwie

czwartek

10.30-12.30

5

23.

Dorota Paczyńska-Bulska

Język polski

poniedziałek

10.30-12.30

5

24.

Monika Pająk

Język niemiecki

środa

08.00-10.00

4

25.

Krzysztof Piechaczek

Edukacja

dla bezpieczeństwa

 

Podstawy wiedzy

o służbach mundurowych

piątek

10.30-12.30

1

26.

Ewa Szylewska

Matematyka

wtorek

10.30-12.30

1

27.

Justyna Wewióra

Język angielski

środa

08.00-10.00

5

28.

Bożena Wierus

Historia

i społeczeństwo

wtorek

09.00-11.00

4

29.

Bożena Wilkowska

Język angielski

poniedziałek

09.00-11.00

6

30.

Władysław M. Żymirski

Język polski

poniedziałek

10.30-12.30

1

 

W tygodniu 08.06.-12.06.2020 konsultacje nie odbywają się.

Powyższy harmonogram został ułożony zgodnie z wymogami bezpieczeństwa obowiązującymi w czasie pandemii.

Przed kolejnymi konsultacjami każda sala jest przepisowo wietrzona przez 30 minut.

Odległość między przebywającymi w sali nie może być mniejsza niż 1,5 m .

Wszyscy są zobowiązani do noszenia maseczek lub przyłbic oraz rękawiczek ochronnych, które należy zdezynfekować płynem znajdującym się przy portierni.

Back to top