• XIV Liceum Ogólnokształcące
  XIV Liceum Ogólnokształcące
 • to wyjątkowa szkoła
  to wyjątkowa szkoła
 • dla lubiących wyzwania
  dla lubiących wyzwania
 • przygodę
  przygodę
 • oraz działania artystyczne
  oraz działania artystyczne

W dniach 01.04 – 04.04 reprezentacja naszej szkoły w składzie: Natalia Wikarek, Dawid Kokot, Dominika Żukowska, Kamil Wardawy oraz Dominik Gąsiorowski uczestniczyła w IV Ogólnopolskich Mistrzostwach Klas Mundurowych, które odbyły się pod patronatem Ministra Obrony Narodowej .

Uczestniczyły w nich 24 drużyny. Mistrzostwa miały na celu kształtowanie postaw patriotycznych młodzieży oraz rozwijanie i poszerzanie wiedzy z zakresu obronności kraju. Nasza drużyna w poszczególnych dyscyplinach zajęła odpowiednio: w strzelaniu bojowym z kbk AK - 15 miejsce, w strzelaniu z kbks - 13 miejsce, w  rzucie  granatem – 17 miejsce, w rozkładaniu kbk AK na czas - 23 miejsce oraz w pętli taktycznej – 14 miejsce. Dziękujemy wszystkim uczestnikom  za wysiłek i zaangażowanie.

Back to top