• SUCHAR to
  SUCHAR to
 • nauka
  nauka
 • wyzwania
  wyzwania
 • przygoda
  przygoda
 • przyjaźń
  przyjaźń

Już po raz kolejny w naszej szkole zrealizowany został międzynarodowy projekt AIESEC. Tym razem gościła u nas studentka z Brazylii - Veronica i student z Indonezji - Bonifacius.

Przez okres trzech tygodni nasi goście-wolontariusze przedstawiali przygotowane przez siebie prezentacje dotyczące wielu aspektów życia w ich krajach, m.in.kultury, polityki, szkolnictwa czy obyczajów.Uczniowie wykazali ogromne zainteresowanie każdym tematem rozmów z naszymi gośćmi. Dzięki temu,  że zajęcia prowadzone były w języku angielskim, młodzież naszej szkoły  otrzymalła jednocześnie potężny"zastrzyk" konwersacji w tymże języku.

Podczas  trwania w/w projektu w naszej szkole zawiązało się wiele przyjażni, które z pewnością będą trwać długo m.in. dzięki utrzymywaniu korespondencji elektronicznej czy też kolejnych spotkań w przyszłości... być może następnym razem w Brazylii lub Indonezji:-)

Nasi uczniowie już z niecierpliwością wyczekują na kolejny projekt!!!

A kto nas odwiedzi następnym razem???.......na odpowiedź musimy poczekać do jesieni, bo wtedy będziemy po raz kolejny realizować projekt AIESEC!

Back to top